Свидівоцька АЗПСМ

Свидівоцька амбулаторія загальної практики-сімейної медицини знаходиться у підпорядкуванні комунального закладу ”Черкаський районний центр  первинної медико-санітарної допомоги“ Черкаської районної ради.

Свидівоцька  АЗПСМ обслуговує 2290 чол., у тому числі: дітей – 337, підлітків – 29, пенсіонерів - 1085.

Завідувач амбулаторією – лікар загальної практики-сімейної медицини Громко Катерина Петрівна.

Штат укомплектований кваліфікованими кадрами: сімейний лікар Громко Катерина Петрівна, сімейна медична сестра Татаринцева  Юлія Миколаївна, фельдшер Хлівенко Анна Василівна, дільнична медична сестра з педіатрії Сайченко Тетяна Володимирівна.

В амбулаторії працюють: маніпуляційний кабінет, фізіотерапевтичний кабінет, кабінет щеплень, педіатричний кабінет, оглядовий жіночий кабінет, здійснюється забор  крові на глюкозу, проводиться антропометрія, вимірювання АТ тощо.

Свидівоцька АЗПСМ – є лікувально-профілактичним закладом, який забезпечує проведення комплексу профілактичних заходів з попередження захворюваності, інвалідності і смертності, раннього виявлення захворювань, надає кваліфіковану первинну медико-санітарну допомогу, здійснює моніторинг стану здоров’я населення.

Матеріально - технічна база амбулаторії достатня, хоча потребує модернізації медичне  обладнання та інструментарій.

Графік роботи амбулаторії  ЗПСМ:

з понеділка по п’ятницю з 8.00 по 16.12.

з 15.00 по 17.00 обслуговування викликів населення.

При амбулаторії функціонує аптечний пункт.

Графік роботи:

з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 12.00