Дії населення у разі виникнення надзичайної ситуації

ПАМ’ЯТКА ПРИ ВИНИКНЕННІ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ НА ТЕРИТОРІЇ СВИДІВОЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Оповіщення населення відбувається за допомогою увімкнення сирени, що означає  сигнал цивільної оборони «УВАГА  ВСІМ». Почувши його, необхідно негайно вмикати радіо і телевізор, прослухати повідомлення штабу цивільної оборони, продумати і виконати усі рекомендації, що пропонуються та винайти можливість сповістити сусідів про отриману інформацію та за змогою надати їм допомогу.

Зверніть увагу! Сільська система оповіщення буде перевірятися  щомісячно в останній день місяця. Можливе короткострокове включення сирени (до 10сек.).

Проведення евакуації населення здійснюється в разі загрози або виникнення аварії на Канівській ГЕС або на водоочисній станції в с-щі Сокирна.

Місце розташування збірних евакуаційних пунктів (далі ЗЕП):

ЗЕП № 1 район “Прогрес” – площа біля магазинів «Весна» та «Репяшок»

ЗЕП № 2 район “Центр”площа біля Будинку культури

ЗЕП № 3 район “Дубина” – вїзд в село

ЗЕП № 4 с-ще Сокирна –  біля магазину

ПУНКТ ПРИБУТТЯ ЕВАКУЙОВАНИХ с.ГЕРОНИМІВКА ЧЕРКАСЬКОГО РАЙОНУ

Жителі сіл, які мають особистий автотранспорт, евакуйовуються самостійно.

Перед тим як залишити житло, необхідно:

-зачинити вікна,

- вимкнути газ, воду, електрику,

- забрати продукти з холодильника.

З собою мати наступні документи: паспорт, військовий білет, документи про освіту, свідоцтва про шлюб і народження дітей, трудові книжки та інші необхідні документи, які повинні бути загорнуті у водозахисні пакети.

З собою мати наступні речі: валізу (рюкзак) з теплим одягом, постільною білизною, особистими речами і предметами гігієни. Загальна вага не повинна перевищувати 30 кг. До валізи (рюкзака) прикріпити бирку з позначенням адреси постійного місця мешкання, прізвища евакуйованого і станції призначення. На одягу дітей мають бути нашивки з позначенням прізвища, імені та по батькові евакуйованого, року народження, адреси постійного місця мешкання і станції призначення.

Валізу чи рюкзак з вищевказаними документами та речами потрібно приготувати завчасно та тримати про всяк випадок.

Виконувати усі розпорядження посадових осіб евакуаційних і евакоприймальних органів. Дотримуватись дисципліни та порядку на маршруті (на шляху руху на транспорті) і в районі розселення за новим місцем розташування об`єкта.

Особи, які мають на руках військові білети з мобілізаційними приписами евакуації не підлягають!