ДНЗ "Дзвіночок"

«Якщо твої наміри розраховані на рік –сій жито,

 на десятиліття - саджай дерева, на віки – виховуй дітей».

 

Саме під таким девізом працює творчий і злагоджений колектив дошкільного навчального закладу «Дзвіночок», який розміщений у мальовничому селі  Свидівок по вул.Бабака,19.  

 

«Дзвіночок», «Дзвіночок» - це наш дитсадочок,

Прекрасний, як свято.

Веселі малята живуть у «Дзвіночку»,

Тут грають завзято і доні й синочки.

Всі мами спокійні - здорові малята.

Чудовий і рідний, «Дзвіночок» - це свято

«Дзвіночок», «Дзвіночок» - надійний для діток,

бо наш дитсадочок - найкращий у світі!

 

 

Дошкільний навчальний заклад «Дзвіночок» створений рішенням №3 Свидівоцької сільської ради 15.03.1967 року.

Щоранку привітно вітає дітей та їх батьків гарний, затишний дитячий садок. Тут нараховується 67 малят. Групи укомплектовано згідно віку дітей та з урахуванням запитів батьків - 1 ясельна та 2 садові мішані:

  • ясельн-молодша група «Бджілка» - 20 дітей;
  • інклюзивна група дітей 3-го та 4-го року життя «Ромашка» - 21 дитина; 
  • середньо-старша група  «Калинка» - 26 дітей.

Тривалість перебування в ДНЗ "Дзвіночок"  - 10.5 годин з 7.30. до 18.00.

 

Електронна реєстрація у дошкільний навчальний заклад 

 

Дошкільний навчальний заклад – це маленька країна, з маленькими громадянами,  тепла і, по домашньому, затишна. Вихователі дитячого садка вводять дитину у ритм сучасного життя, виховують здатність оцінювати свої вчинки, як того вимагає державна політика в галузі освіти. Проходячи  просторими кімнатами дитячого садка, кожен відзначає комфорт, естетичність закладу.

ДНЗ працює за «Фізкультурно-оздоровчим» напрямком. Науково-методична проблема «Впровадження здоров’язбережувальних та здоров’яформувальних інноваційних технологій». З вихованцями закладу проводиться робота по  здоров’ятворчих  та здоров’язбережувальних  технологіях, яка формує у дітей бажання бути здоровими, сильними, міцними, впевненими в собі,  та з усвідомленням того, що  потрібно  дбати про своє здоров’я змалечку. Щодня з вихованцями  проводиться ранкова гімнастика, заняття,  ігрова та трудова діяльність, розваги, загально-розвиваючі вправи після сну та 1 раз в місяць Дні здоров’я, спортивні естафети, свята.

Вихователі прививають дошкільнятам любов до народних традицій, звичаїв та обрядів. Дітлахи із задоволенням вітають працівників сільських організацій, підприємств та установ з Новорічними та Різдвяними святами, Великоднем, тощо, та отримують подарунки і солодощі. Виконком та депутати сільської ради постійно цікавляться життям вихованців та часто приїздять у гості з подарунками. Тому садочок забезпечений усім необхідним: тут створені умови для якісної організації життєдіяльності дітей. 

Дошкільний навчальний заклад повністю забезпечений продуктами харчування. Батьківська плата становить 40% від загальної суми, 60% забезпечує бюджет сільської ради. Вартість харчування одного дітодня віком від 2 до 3 років становить 32 гривні, а від 3 до 6 років – 40 гривень. Від батьківської плати звільняються діти

на 50% :

  • сім΄ї, у яких троє і більше дітей;
  • діти матерів-одиначок;
  • сім΄ї, у яких діти-напівсироти.

на 100%:

  • діти-інваліди;
  • діти учасників АТО;
  • діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування;
  • діти малозабезпечених сімей.

 

Відповідно до вимог Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про освіту» щодо особливостей доступу осіб з особливими освітніми потребами до освітніх послуг» , наказу Міністерства освіти і науки України «Про порядок комплектування інклюзивних груп у дошкільних навчальних закладах» та потреби соціалізації дітей з інвалідністю, виконавчим комітетом Свидівоцької сільської ради прийнято рішення (№23 від 27.03.2018 року) про відкриття інклюзивної групи у ДНЗ «Дзвіночок» та введено штатну одиницю вихователя-асистента.  

 

  svydivok-dnz.ck.sch.in.ua

        

 

 

 

 

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Погода

Логін: *

Пароль: *