Найбільший скарб – гарна бібліотека.

В.Белінський

Сьогодні неможливо уявити село без бібліотеки – інформаційного та культурного центру. Це перш за все книга і спілкування. Жителі с.Свидівок та с-ща Сокирна мають можливість відвідувати місцеву сільську бібліотеку, яка розташована у приміщенні будинку культури та займає площу 85м². Користуються книгами відвідувачі різних вікових категорій. Фонд бібліотеки нараховує 5000 книг, який постійно поновлюється завдяки фінансуванню Свидівоцькою сільською радою. Щороку сільською радою закуповуються книги на суму 10 000 грн.

Важливу роль відіграє і особливість бібліотекаря, як інтелектуального резерву, діяльність якого проектується на всіх читаючих жителів села, його професіоналізм, любов до читачів і книги, здатність до сприйняття, поєднання і практичного впровадження традиційних і нових технологій, уміння створювати затишну атмосферу спілкування. Дані всі риси поєднує в собі завідувач сільською бібліотекою – Сергійчук Надія Миколаївна, яка віддала своїй роботі вже більше 25 років.

Пріоритетною формою наочної популяризації літератури в бібліотеці є естетично оформлені книжкові виставки та викладки: тематичні (до свят), «Всім серцем любіть Україну свою», «Україна крізь віки», «Світло безсмертного подвигу». Також проводяться бесіди, патріотичні п’ятихвилинки, екскурсії до бібліотеки.

Бібліотека виховує у читачів шанобливе ставлення до національної гідності людини, її культури і мови, є центром відродження національних традицій, звичаїв, збереження історії нашого села.

Розпорядок роботи:

бібліотека працює з 1200 до 2000