Захист від підтоплення

Виконавчий комітет сільської ради повідомляє, що у 2018 році із місцевого бюджету було виділено кошти у сумі 290 000,00  та виготовлено проектно-кошторисну документацію на проведення робіт з розчищення меліоративних каналів «Захист від підтоплення с.Свидівок. Реконструкція мережі каналів». На сьогоднішній день проект пройшов експертизу в Черкаській філії ТОВ «Перша Будівельна Експертиза».

Так як канали перебувають на балансі Лівобережного МУВГ та підпорядковані Регіональному офісу водних ресурсів у Черкаській області, сільська рада звернулася до начальника регіонального офісу Шведенка М.М. з проханням клопотати перед Державним агентством водних ресурсів України та Міністерством екології та природних ресурсів України про виділення коштів на виконання робіт згідно проекту.

Свидівоцька сільська рада всіма зусиллями намагається досягнути поставленої мети та позитивного результату.