Оголошення

Попередити пошкодження об’єктів енергозбереження

     Упродовж останніх років на території Черкаської області загрозливого характеру набули крадіжки електричної енергії, окремих складових елементів електричних мереж та іншого обладнання ПАТ «Черкасиобленерго».

     Викликає значну стурбованість те, що викрадання електричних дротів з повітряних ліній електропередачі, силових трансформаторів, трансформаторного масла з підстанцій та металевих кутників з опор не тільки завдається значна матеріальна шкода Товариству, а ще й неодмінно призводить до аварійного стану мережі електропостачання. Без сумніву, зазначене спричиняє значні незручності, пов’язані з вимушеним та довгостроковим припиненням електропостачання населених пунктів. Зростають ризики екологічного лиха, зупинок підприємств, лікарень, інших об’єктів життєзабезпечення населення, що у кінцевому рахунку може створити реальні загрози громадській безпеці.

     ПАТ «Черкасиобленерго» звертається до всіх небайдужих жителів районів з великим проханням сприяти охороні об’єктів енергозабезпечення, своєчасно повідомляти про всіх виявлені пошкодження енергозабезпечення, а також про осіб, які вчиняють крадіжки відповідного обладнання та електроенергії або готуються до їх скоєння.

Інформацію просимо надавати за телефонами:

102 – Національна поліція України;

(0472) 33-87-87 – колл-центр ПАТ «Черкасиобленерго»;

(0472) 39-52-47 – гаряча лінія ПАТ «Черкасиобленерго»;

або за електронною поштою:

kanc_ck@obl.ck.energy.gov.ua

 

 

ОГОЛОШЕННЯ!

В рамках реалізації Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2017 – 2020 роки та Програми реалізації Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2018 – 2020 роки обласна державна адміністрація спільно із Черкаською агенцією регіонального розвитку та Фондом Василя Хмельницького K.Fund оголошує набір до першої в області Школи малого і середнього підприємництва (далі – Школа МСП).

Основною метою Школи МСП є сприяння розвитку підприємництва за рахунок надання якісних своєчасних знань та практичних ефективних навичок підприємцям з різним рівнем досвіду.

Під час проходження навчання у слухачів буде змога отримати нові знання і відповіді на хвилюючі запитання та якісну консультацію фахівців.

Програма навчання в Школі МСП передбачає 9-денний інтенсивний курс з основних напрямів організації бізнесу та підприємницької діяльності.

Після інтенсивного курсу протягом 3 тижнів слухачі працюватимуть над бізнес-планами, під час роботи отримуючи консультативну підтримку викладачів Школи. Після захисту Проекту відбудеться урочисте вручення сертифікатів про проходження та завершення навчання.

Навчання будуть проводити запрошені викладачі, бізнесмени, представники українських бізнес-шкіл з багаторічним досвідом, люди,
що мають значний досвід в організації, реструктуризації, консультативному супроводі малих та середніх підприємств, підготовці фахівців в різних сферах бізнесу.

Навчання розпочнеться 19 березня 2018 року. Прийом заявок триває до 28 лютого 2018 року.

Черкаська агенція регіонального розвитку в рамках Програми реалізації Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2018 – 2020 роки сплачує основну частину вартості навчання. Для тих аплікантів, що будуть відібрані до навчання, вартість складе 1000 грн. В рамках навчання слухачі будуть забезпечені роздатковим матеріалом, кава-паузами
та обідами.

Слухачами Школи МСП можуть бути:

• підприємці, власники та керівники підприємств малого та середнього бізнесу Черкас та Черкаської області;

• особи, що наразі підприємницької діяльності не ведуть, проте мають бізнес-ідею та прагнуть розпочати власну справу.

Більш датальніше за посиланням: https://goo.gl/Awa1aL

 

УВАГА!

     24 січня 2018 року з 11.00 год. до 13.00 год. в приміщенні  приймальні громадян Черкаської районної державної ажміністрації (вул.В'ячеслава Чорновола, 157) керівництвом управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації буде проводитися виїздний особистий прийом громадян.

      Попередній запис на прийом проводиться відповідальним праціником управління до 23 січня 2018 року за телефоном (0472) 63-36-55

 

ОГОЛОШЕННЯ

30.11.2017 о 13⁰⁰ у приміщенні Будинку культури  

Компанією "Легіон-Агро" будуть проводитися збори орендодавців земельних паїв.

Розглядатиметься питання про підвищення орендної плати.

 

 

УВАГА!

 Сільська рада повідомляє, що 21.04.2017  о 08.30   

в приміщенні сільської ради громадська організація «Центр права»

 надаватиме безоплатну первинну правову допомогу з наступних питань:

 

 • Право людей з інвалідністю на працю;

 • Права військовозобов`язаних під час мобілізації;

 • Державна допомога самотнім батькам;

 • Поради для забудовників житла;

 • Порядок оформлення відумерлої спадщини;

 • Пільги для учасників АТО;

 • Як поскаржитись на дії чи бездіяльність судді;

 • Реєстрація місця проживання;

 • Державна допомога для безробітних;

 • Реалізація права на безоплатну правову допомогу;

 •  Вирішення межових земельних спорів;

 • Встановлення опіки та пік.лування;

 • Податок на нерухомість;

 • Оформлення житлової субсидії;

 • Питання щодо медіації (як вирішити спір без суду).  

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ 

20.03.2017 о 16.00 в приміщенні сільської ради відбудеться позачергова 27 сесія сільської ради. 

На розгляд сесії внесені наступні питання:

1. Про обрання секретаря позачергової 27 сесії VІІ скликання сільської ради.

2.   Про  розгляд пропозиції Будищенської сільської ради щодо надання згоди  на  добровільне об’єднання територіальних громад.

 

 

 

 

Увага!

Шановні жителі села!

10.03.2017 Свидівоцькою сільською радою  прийняте рішення «Про відмову в наданні згоди на добровільне об’єднання  в Руськополянську ОТГ  з центром у селі Руська Поляна».

Продовжуються громадські слухання з питань об’єднання Будищенської сільської ради та Свидівоцької сільської ради в Будищенську об’єднану територіальну громаду з центром у селі Будище.

ЗАПРОШУЄМО НА ЗБОРИ усіх небайдужих,

хто не приймав участі в обговоренні та бажає висловити свою думку

15.03.2017 о 17.30 на розі вулиць Партизанської та Благовісної

16.03.2017 о 17.30 на перехресті вулиць Сидорчука та Партизанської

Не будьте байдужими до долі наших сіл.

Депутати виборчих округів №3,№4,№5,№6

(Партизанська, Благовісна, Прокопівська, Чкалова, Сидорчука, Пушкіна, Лісова, Бабанського, Пальохи)

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ 

24.02.2017 о 14.00 в приміщенні сільської ради відбудеться чергове засідання сесії сільської ради. На розгляд сесії внесені наступні питання:

1. Про обрання секретаря 25 сесії VІІ скликання сільської ради.

2.  Про внесення змін до рішення сесії сільської ради від 23.12.2016 №23-1 «Про сільський бюджет на 2017 рік».

3.  Про внесення змін до рішення сесії сільської ради від 03.02.2017 №24-6 «Про укладання угоди №1 про соціально-економічне партнерство на 2017 рік з ДП «ПЕРЕМОГА НОВА».

4. Про розміщення тимчасово вільних коштів бюджету сільської ради.

5. Про надання одноразової нецільової матеріальної допомоги гр.Борисенко Н.М.

6. Про заходи щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній зв’язку на території сільської ради

7. Про внесення змін до регламенту роботи ради.

8. Земельні питання.

   

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ ДЛЯ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ І ЗБОРІВ

В зв"язку з прийняттям Законів України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році від 20.12.2016 №1791-VІІІ, «Про внесення змін до Податкового кодексу України  щодо покращення інвестиційного клімату в Україні»   від 21.12.2016 №1797-VІІІ, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 06.12.2016 №1774-VІІІ, рішенням сесії сільської ради від 03.02.2017 №24-3  податки і збори на 2017 рік та Положення до них викладені в новій редакції. З рішенням можна ознайомитись в розділі  сайту "Нормативно-правова база", "Положення та правила затверджені сесією"

УВАГА!

         Розпочато процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті генерального плану с.Свидівок Черкаського району Черкаської області.

Проект генплану розроблено на замовлення Свидівоцької сільської ради ТОВ «Тамюк» творча архітектурна майстерня Юрія Калашника.

Необхідність розробки нового генплану зумовлена   новими вимогами до складу генплану, змінами у правовій базі та інших сферах. Однією із головних задач проекту є визначення перспективного розвитку с.Свидівок.

Генплан визначає основні принципи використання територіальних зон і земельних ділянок, створення привабливих територій для залучення інвестицій до економіки населеного пункту.

З матеріалами проекту генплану можна ознайомитись у приміщенні Свидівоцької сільської ради.

Протягом  одного місяця  з моменту оприлюднення цього повідомлення виконком Свидівоцької сільської ради (відповідальна особа – спеціаліст-землевпорядник Кабанова М.О.) приймає пропозиції громадськості до проекту генплану у письмовому вигляді.

опубліковано 12.01.2017

 

 

 

         Виконавчий комітет сільської ради повідомляє, що в 2016 році виготовлена нова нормативно-грошова оцінка земель Свидівоцької сільської ради, яка буде діяти з 01 січня 2017 року, тому для здійснення розрахунку  орендної плати на 2017 рік усім юридичним та фізичним особам необхідно звернутися до Головного управління Держгеокадастру у Черкаському районі (м.Черкаси, вул. В.Чорновола,157  тел.64-34-61) та отримати витяг з нормативно-грошової оцінки земельної ділянки.

         Витяг з нормативно-грошової оцінки є обов’язковою умовою для здійснення нарахування орендної плати.

 

опубліковано 08.12.2016

 

 

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Логін: *

Пароль: *