Оголошення

Шановні жителя с.Свидівок та с-ща Сокирна!

ПАТ «Черкасиобленерго» повідомляє, що з 13.08.2018 по 31.08.2018 можливе відключення електроенергії у зв’язку ремонтними роботами на 1 с.ш. 110кВ на ПС 330/110/10кВ Поляна.

 

ОГОЛОШЕННЯ!!!

Свидівоцька сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи в органах місцевого самоврядування спеціаліста ІІ категорії (спеціаліста-землевпорядника сільської ради) . Вимоги до кандидата: освіта – повна, вища; стаж роботи – не менше 1 року за спеціальністю; досконале володіння державною мовою; знання ПК. Під час проведення конкурсу кандидати складають іспит. Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення. З переліком документів для конкурсу та запитаннями на іспит можна ознайомитися на сайті svidivok.rada.org.ua або за тел. 30-82-79.

08.08.2018

 

 

ОГОЛОШЕННЯ!

ДНЗ «Дзвіночок» запрошує на роботу бухгалтера.

Вимоги до кандидата: бухгалтерська освіта; стаж роботи – не менше 1 року за спеціальністю; вік – до 40 років.

За інформацією звертатися до

головного бухгалтера сільської ради

або за тел. 308-279

 

Юридична допомога переселенцям, учасникам АТО, родинам загиблих у зоні АТО!

«Всеукраїнський громадський рух «Сила права» – єдина правозахисна організація, яка допомагає громадянам отримати компенсацію матеріальної та моральної шкоди, завданої внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.

Кожен громадянин, який постраждав від злочинних дій Російської Федерації в Україні, може отримати безкоштовну консультацію та ефективну правову допомогу у підготовці та супроводі позовної заяви з моменту її подання до суду до фактичного отримання компенсації завданої шкоди.

Безкоштовна правова допомога надається:

 • Родинам загиблих військовослужбовців – очікуваний розмір компенсації від 60000 євро для кожного члена родини;
 • Військовослужбовцям, які отримали поранення, каліцтва та психологічні травми, – очікуваний розмір компенсації від 20000 євро (для легкопоранених) + компенсація за втрату працездатності + компенсація витрат на лікування та протезування;
 • Колишнім військовополоненим та цивільним особам, що перебували в незаконному утриманні, – очікуваний розмір компенсації від 20000 євро;
 • Вимушеним переселенцям з окупованих територій АР Крим, м. Севастополя, Донецької та Луганської областей – очікуваний розмір компенсації від 35000 євро + компенсація матеріальної шкоди;
 • Громадянам, які втратили особисте майно, – розмір компенсації залежить від вартості втраченого майна.

Завдяки професіональним зусиллям команди «Сила права», накладено арешт на виплату кредиту в розмірі 3 мільярдів доларів США, отриманого Україною від РФ за часів режиму Януковича у 2013 році, та відсотків по ньому. Ці кошти будуть використані для виплати компенсацій постраждалим. Тож, не зволікайте та звертайтесь до найближчої приймальні руху «Сила права». Мережа руху налічує 18 міст у 15 регіонах України.

Всю детальну інформацію ви можете отримати за адресою:

м. Черкаси, вул. Смілянська, 44, оф. 325

Контактні телефони: 068-503-71-29; 050-421-00-36.

email: cherkasy@sila-prava.org

Сайт: http://sila-prava.org

 

Шановні жителі с.Свидівок та с-ща Сокирна!

Пільгове перевезення громадян у ІІ півріччі 2018 року буде здійснюватися одним оборотним рейсом (щовівторка) для усіх пільгових категорій громадян маршрутом

№121 с-ще Сокирна – м.Черкаси о 9:00 та №121 м.Черкаси – с-ще Сокирна о 13:45.  

 

Шановні жителі с.Свидівок та с-ща Сокирна!

Відповідно до рішення сесії Свидівоцької сільської ради №50-4 від 07.06.2018 року, з метою зменшення відходів та їх негативного впливу на навколишнє середовище ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ ВИКОРИСТОВУВАТИ ШТУЧНІ КВІТИ, КОШИКИ, ВІНКИ на територіях кладовищ с.Свидівок та с-ща Сокирна та ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ ТОРГІВЛЯ штучними квітами, призначеними для використання на кладовищах та пам’ятних місцях.

Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 Звертаємося до вас відмовитися від пластикової поминальної атрибутики.

Бережіть здоров’я  своє та оточуючих! 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ!

На території Черкаської області проводяться роботи зі створення національно природного парку «Середньодніпровський». Свидівоцька сільська рада оголошує про початок громадського обговорення даного питання. З огляду на велику площу земель пропонованих до заповідання, що зачіпає інтереси багатьох землевласників та землекористувачів, приймаються пропозиції та зауваження у приміщенні сільської ради або за телефоном 30-82-09. Зі схемою проектної межі національного природного парку «Середньодніпровський» можна ознайомитися у приміщенні сільської ради та на нашому сайті.

 

До уваги жителів с.Свидівок та с-ща Сокирна!

У зв’язку з підвищенням температури повітря,  з метою запобігання масштабних пожеж в лісових та сільськогосподарський угіддях, на полях просимо Вас не відвідувати території лісів, бути надзвичайно обережними та дотримуватися правил пожежної безпеки. 

Протягом пожежонебезпечного періоду забороняється:

 • відвідувати хвойні ліси при оголошенні надзвичайної пожежної небезпеки 5-го класу;
 • розводити багаття у лісі та лісопосадках;
 • заїзджати автомобілем до лісу;
 • палити, кидати у лісі та лісопосадках непогашені сірники або недопалки;
 • залишати у лісі просочене бензином, гасом, мастилом або іншими горючими речовинами ганчір’я;
 • полювати у лісі з використанням вогнепальної зброї;
 • створювати смітники та спалювати відходи;
 • спалювати стерню та післяжнивні залишки на сільськогосподарських полях.

Шановні громадяни! Якщо ви помітили займання в лісах, посадках та на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером «101».

Пам’ятайте, що лише дотримання елементарних правил пожежної безпеки застереже від трагічних наслідків та матеріальних збитків.

 

Шановні жителі!

Черкаська районна державна нотаріальна контора змінила місцезнаходження: м.Черкаси, вул.Хрещатик, 255

 

УВАГА!

У зв’язку з ситуацією, що виникла внаслідок підтоплення земель та домоволодінь в адміністративних межах Свидівоцької сільської ради повідомляємо наступне.

За положенням статті 60 Земельного Кодексу України та статті 88 Водного Кодексу України вздовж річок, морів і навколо озер, водосховищ та інших водойм з метою охорони поверхневих водних об’єктів від забруднення і засмічення та збереження їх водності у межах водоохоронних зон виділяються земельні ділянки під прибережні захисні смуги. Так, згідно зі статтею 61 Земельного Кодексу України, статтею 89 Водного Кодексу України прибережні захисні смуги є природоохоронною територією з режимом обмеженої господарської діяльності.

Зокрема, у прибережних захисних смугах уздовж річок, навколо водойм та на островах забороняється: розорювання земель (крім підготовки ґрунту для залуження і залісення),  а також садівництво та городництво; зберігання та застосування пестицидів і добрив; влаштування літніх таборів для худоби; будівництво будь-яких споруд (крім гідротехнічних, гідрометричних та лінійних), у тому числі баз відпочинку, дач, гаражів та стоянок автомобілів тощо. Об’єкти, що знаходяться в прибережній захисній смузі, можуть експлуатуватися, якщо при цьому не порушується її режим.

Відповідно до статті 60 Земельного Кодексу України, статті 88 Водного Кодексу України прибережні захисні смуги встановлюються по обидва береги річок та навколо водойм уздовж урізу води (у меженний період) шириною: для малих річок, струмків і потічків, а також ставків площею менш як 3 га – 25 метрів; для середніх річок, водосховищ на них, водойм, а також ставків площею понад 3 га – 50 метрів; для великих річок, водосховищ на них та озер – 100 метрів. Для створення сприятливого режиму водних об’єктів встановлюються водоохоронні зони, розміри яких визначаються за проектами землеустрою. Відсутність окремого проекту землеустрою щодо встановлення прибережної захисної смуги не свідчить про відсутність самої прибережної захисної смуги, оскільки її розміри визначені законом.    

 

ЗВЕРНЕННЯ

Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2018 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні до органів державної влади, органів місцевого самоврядування, роботодавців, профспілок, засобів масової інформації, керівників і працівників підприємств, установ та організацій

Девіз 2018 року

«ЗАХИЩЕНЕ І ЗДОРОВЕ ПОКОЛІННЯ»

Щороку у Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, згідно з Указом Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 в Україні відзначають День охорони праці. Цього року девіз Всесвітнього дня охорони праці «Захищене і здорове покоління» збігається із завданнями й метою Всесвітнього дня боротьби із дитячою працею, який відзначають 12 червня. У 2017 році Уряд України у Національній доповіді «Цілі сталого розвитку: Україна» визначив показники для досягнення Цілей сталого розвитку до 2030 року з урахуванням глобальних орієнтирів і принципів та суспільної думки щодо майбутнього країни. Одна із цілей – гідна праця та економічне зростання – спрямована на забезпечення гідних і безпечних умов праці для всіх працівників.

 

 

Свидівоцька сільська рада інформує, що Постановою Кабінету Міністрів України №196 від 14.03.2018 року у сфері транспортного обслуговування встановлені соціальні норми  особам, які відповідно до законодавства мають пільги з оплати проїзду, у кількості тридцяти поїздок на місяць усіма видами транспорту загального користування на міських та приміських маршрутах:

Найменування адміністративно-територіальної одиниці

Вид міського транспорту

Тролейбус

Автобус міського сполучення (у звичайному режимі)

 

Транспорт приміського сполучення

Черкаська область

11

11

8

 

У разі не використання встановленої кількості поїздок певним видом транспорту особа може використати відповідну кількість поїздок іншими видами транспорту в межах соціальної норми, встановленої на місяць.

 

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акту

Згідно Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та  Податкового  кодексу  України, Свидівоцькою сільською радою підготовлено проект рішення «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2019 рік». Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від населення, на офіційному веб-сайті Свидівоцької сільської ради – www.svidivok.rada.org.ua 19.03.2018 року буде оприлюднено проект рішення Свидівоцької сільської ради  «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2019 рік».

 

УВАГА!!!

Виконавчий комітет сільської ради повідомляє, що в 2016 році виготовлена нова нормативно-грошова оцінка земель Свидівоцької сільської ради, яка буде діяти з 01 січня 2017 року, тому для здійснення розрахунку  орендної плати на 2018 рік усім юридичним та фізичним особам необхідно звернутися до Головного управління Держгеокадастру у Черкаському районі (м.Черкаси, вул. В.Чорновола,157  тел.64-34-61) та отримати витяг з нормативно-грошової оцінки земельної ділянки.

Витяг з нормативно-грошової оцінки є обов’язковою умовою для здійснення нарахування орендної плати.

 

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ!

Згідно з медичною реформою МОЗ України оновило Методичні рекомендації з питань перетворення закладів охорони здоров’я з бюджетних установ у комунальні некомерційні підприємства. З даними змінами можна ознайомитися на нашому сайті.

 

Попередити пошкодження об’єктів енергозбереження

     Упродовж останніх років на території Черкаської області загрозливого характеру набули крадіжки електричної енергії, окремих складових елементів електричних мереж та іншого обладнання ПАТ «Черкасиобленерго».

     Викликає значну стурбованість те, що викрадання електричних дротів з повітряних ліній електропередачі, силових трансформаторів, трансформаторного масла з підстанцій та металевих кутників з опор не тільки завдається значна матеріальна шкода Товариству, а ще й неодмінно призводить до аварійного стану мережі електропостачання. Без сумніву, зазначене спричиняє значні незручності, пов’язані з вимушеним та довгостроковим припиненням електропостачання населених пунктів. Зростають ризики екологічного лиха, зупинок підприємств, лікарень, інших об’єктів життєзабезпечення населення, що у кінцевому рахунку може створити реальні загрози громадській безпеці.

     ПАТ «Черкасиобленерго» звертається до всіх небайдужих жителів районів з великим проханням сприяти охороні об’єктів енергозабезпечення, своєчасно повідомляти про всіх виявлені пошкодження енергозабезпечення, а також про осіб, які вчиняють крадіжки відповідного обладнання та електроенергії або готуються до їх скоєння.

Інформацію просимо надавати за телефонами:

102 – Національна поліція України;

(0472) 33-87-87 – колл-центр ПАТ «Черкасиобленерго»;

(0472) 39-52-47 – гаряча лінія ПАТ «Черкасиобленерго»;

або за електронною поштою:

kanc_ck@obl.ck.energy.gov.ua

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Логін: *

Пароль: *