Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ

Обслуговуючий кооператив «Дніпровські зорі», код 39941192, оголошує про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довілля планової діяльності. Місце провадження планової діяльності – прибережна захисна смуга Кременчуцького водосховища по вул..Дахнівській, 80 в с.Свидівок Черкаського району Черкаської області.  Зі звітом можна ознайомитися в приміщенні сільської ради та на нашому сайті

ЗВЕРНЕННЯ

Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2018 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні до органів державної влади, органів місцевого самоврядування, роботодавців, профспілок, засобів масової інформації, керівників і працівників підприємств, установ та організацій

Девіз 2018 року

«ЗАХИЩЕНЕ І ЗДОРОВЕ ПОКОЛІННЯ»

Щороку у Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, згідно з Указом Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 в Україні відзначають День охорони праці. Цього року девіз Всесвітнього дня охорони праці «Захищене і здорове покоління» збігається із завданнями й метою Всесвітнього дня боротьби із дитячою працею, який відзначають 12 червня. У 2017 році Уряд України у Національній доповіді «Цілі сталого розвитку: Україна» визначив показники для досягнення Цілей сталого розвитку до 2030 року з урахуванням глобальних орієнтирів і принципів та суспільної думки щодо майбутнього країни. Одна із цілей – гідна праця та економічне зростання – спрямована на забезпечення гідних і безпечних умов праці для всіх працівників.

 

 

Свидівоцька сільська рада інформує, що Постановою Кабінету Міністрів України №196 від 14.03.2018 року у сфері транспортного обслуговування встановлені соціальні норми  особам, які відповідно до законодавства мають пільги з оплати проїзду, у кількості тридцяти поїздок на місяць усіма видами транспорту загального користування на міських та приміських маршрутах:

Найменування адміністративно-територіальної одиниці

Вид міського транспорту

Тролейбус

Автобус міського сполучення (у звичайному режимі)

 

Транспорт приміського сполучення

Черкаська область

11

11

8

 

У разі не використання встановленої кількості поїздок певним видом транспорту особа може використати відповідну кількість поїздок іншими видами транспорту в межах соціальної норми, встановленої на місяць.

 

 

Шановні жителі с. Свидівок та с-ща Сокирна!

    Напередодні великого християнського свята Воскресіння Христового Черкаська єпархія проводить акцію «ПОДАРУЙ ПАСКУ ВОЇНУ». Кожен бажаючий може принести паску з 2 квітня по 4 квітня (до 12.00 години) у Свято-Троїцький кафедральний собор м.Черкаси вул.Слави, 10.

 

 

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акту

Згідно Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та  Податкового  кодексу  України, Свидівоцькою сільською радою підготовлено проект рішення «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2019 рік». Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від населення, на офіційному веб-сайті Свидівоцької сільської ради – www.svidivok.rada.org.ua 19.03.2018 року буде оприлюднено проект рішення Свидівоцької сільської ради  «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2019 рік».

 

До уваги жителів села!!!

21.03.2018 року о 10.00 у приміщенні сільської ради відбудеться виїздний прийом громадян з питань пенсійного забезпечення спеціалістами Черкаського відділу обслуговування громадян №4 Управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області. Попередній запис на прийом у приміщенні сільської ради або за телефоном 30-82-79.

 

УВАГА!!!

Виконавчий комітет сільської ради повідомляє, що в 2016 році виготовлена нова нормативно-грошова оцінка земель Свидівоцької сільської ради, яка буде діяти з 01 січня 2017 року, тому для здійснення розрахунку  орендної плати на 2018 рік усім юридичним та фізичним особам необхідно звернутися до Головного управління Держгеокадастру у Черкаському районі (м.Черкаси, вул. В.Чорновола,157  тел.64-34-61) та отримати витяг з нормативно-грошової оцінки земельної ділянки.

Витяг з нормативно-грошової оцінки є обов’язковою умовою для здійснення нарахування орендної плати.

 

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ!

Згідно з медичною реформою МОЗ України оновило Методичні рекомендації з питань перетворення закладів охорони здоров’я з бюджетних установ у комунальні некомерційні підприємства. З даними змінами можна ознайомитися на нашому сайті.

 

УВАГА!!!

Свидівоцька сільська рада повідомляє про те, що у весняно-літній період проводиться щорічна державна акція «Первоцвіт». На виконання вимог Законів України «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про рослинний світ», «Про Червону книгу України» будуть посилені заходи державного нагляду (контролю)  щодо збереження ранньоквітучих об’єктів рослинного світу, в тому числі, занесених до Червоної книги України.

Закликаємо проявити екологічну свідомість та не продавати, не купувати і просто не зривати весняних квітів, адже вони знаходяться на межі повного знищення.

Нагадуємо, що згідно Кодексу України про адміністративні правопорушення, вчинення дій щодо об’єктів рослинного світу тягнуть за собою накладення штрафу від тридцяти до ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Охорона та збереження первоцвітів – справа кожного!  

  

 

ОГОЛОШЕННЯ

Обслуговуючий кооператив «Дніпровські зорі», код 39941192, повідомляє про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля. Місце провадження планової діяльності – прибережна захисна смуга Кременчуцького водосховища по вул..Дахнівській, 80 в с.Свидівок Черкаського району Черкаської області.  З інформацією можна ознайомитися в приміщенні сільської ради та на нашому сайті

 

Попередити пошкодження об’єктів енергозбереження

     Упродовж останніх років на території Черкаської області загрозливого характеру набули крадіжки електричної енергії, окремих складових елементів електричних мереж та іншого обладнання ПАТ «Черкасиобленерго».

     Викликає значну стурбованість те, що викрадання електричних дротів з повітряних ліній електропередачі, силових трансформаторів, трансформаторного масла з підстанцій та металевих кутників з опор не тільки завдається значна матеріальна шкода Товариству, а ще й неодмінно призводить до аварійного стану мережі електропостачання. Без сумніву, зазначене спричиняє значні незручності, пов’язані з вимушеним та довгостроковим припиненням електропостачання населених пунктів. Зростають ризики екологічного лиха, зупинок підприємств, лікарень, інших об’єктів життєзабезпечення населення, що у кінцевому рахунку може створити реальні загрози громадській безпеці.

     ПАТ «Черкасиобленерго» звертається до всіх небайдужих жителів районів з великим проханням сприяти охороні об’єктів енергозабезпечення, своєчасно повідомляти про всіх виявлені пошкодження енергозабезпечення, а також про осіб, які вчиняють крадіжки відповідного обладнання та електроенергії або готуються до їх скоєння.

Інформацію просимо надавати за телефонами:

102 – Національна поліція України;

(0472) 33-87-87 – колл-центр ПАТ «Черкасиобленерго»;

(0472) 39-52-47 – гаряча лінія ПАТ «Черкасиобленерго»;

або за електронною поштою:

kanc_ck@obl.ck.energy.gov.ua

 

 

         Виконавчий комітет сільської ради повідомляє, що в 2016 році виготовлена нова нормативно-грошова оцінка земель Свидівоцької сільської ради, яка буде діяти з 01 січня 2017 року, тому для здійснення розрахунку  орендної плати на 2017 рік усім юридичним та фізичним особам необхідно звернутися до Головного управління Держгеокадастру у Черкаському районі (м.Черкаси, вул. В.Чорновола,157  тел.64-34-61) та отримати витяг з нормативно-грошової оцінки земельної ділянки.

         Витяг з нормативно-грошової оцінки є обов’язковою умовою для здійснення нарахування орендної плати.

 

 

 

 

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Логін: *

Пароль: *