Свято Миколая у Свидівку

День Святого Миколая в Україні відзначають 19 грудня. Цей день є чарівним часом дарувати подарунки і загадувати бажання.

Традиційно сільський голова Світлана Миколаївна Вовк та директор комунального підприємства «Лад», член Черкаської районної організації ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Олександр Миколайович Жирний  завітали в ДНЗ «Дзвіночок» на дитячий ранок присвячений Дню Святого Миколая. Дітлахи з нетерпінням чекали гостей, виготовляли поробки, гарно прикрашали садочок.

Гості завітали теж не з пустими руками: підготували сучасні набори ігрових та навчальних матеріалів, фрукти та солодощі.

А малеча у свою чергу пообіцяла, що будуть слухняними та гарно навчатися.

До сільського голови теж завітали гості - учні 4 класу (класний керівник Мороз Н.Г.) зі своїми привітаннями та піснями.

Від сільського голови Світлани Миколаївни Вовк, депутатського корпусу та членів виконавчого комітету дітки із багатодітних родин, діти з інвалідністю та діти під опікою теж отримали солодкі подарунки у День Святого Миколая. Всього отримали під подушку гостинець  50 дітлахів.