Надійний партнер громад

17 січня 2020 року на котельні ДНЗ «Дзвіночок» встановили табличку «Надійний партнер громад»  агроіндустріального холдингу «МХП».

Розв’язати стрічку в котельню приїхали директор БО «БФ «Урожай-Громаді» Тетяна Волочай та заступник директора ДП «Птахофабрика «Перемога Нова» Геннадій Штефан.

Ідея будівництва котельні  для розміщення твердопаливного котла належить сільському голові  Світлані Вовк. «Щоб дітлахи не мерзли, а тепло у садочку не залежало від дозволів ПАТ «Черкасигаз» ми хочемо перевести всі будівлі комунальної власності на тверде паливо», - зауважила сільський голова. ЇЇ прагнення підтримали і депутати сільської ради. Закупити сам котел допоміг народний депутат 8 скликання Владислав Голуб.

На будівництво котельні витрачено майже 212 тис. грн., 150 тис. грн. з яких надала ДП «Перемога Нова» згідно договору про соціально-економічне партнерство.