«Віночки звивайте, на Купала поспішайте»

6 липня 2019 року у с.Свидівок відзначали давньослов’янське свято Івана Купала – «Віночки звивайте, на Купала поспішайте». Святкове дійство пройшло за участі драматичного гуртка будинку культури «Всі свої» (керівник Валентина Жирна).

Глядачі із захопленням брали участь у різноманітних конкурсах та отримували цікаві подарунки. Традиційно пройшов і конкурс на кращий купальський віночок. Всі маленькі учасники отримали подарунки від сільського голови Світлани Миколаївни Вовк.

Не пройшло святкування і без щорічної безпрограшної лотереї, яка відбулася за сприяння сільського голови Світлани Миколаївни Вовк, депутата Черкаської обласної ради Віталія Єн-Хановича Чена та кандидата у народні депутати України  Віктора Олександровича Полозова.

Чудовий вечір закінчився традиційним купальським багаттям та смачною кашею.