32-і роковини Чорнобильської трагедії

26 квітня минають 32-і роковини від дня найбільшої у світі техногенної, екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції. 26 квітня 1986 року вибухнув четвертий енергоблок, внаслідок руйнування якого, у довкілля було викинуто велику кількість радіоактивних речовин. Смертельно небезпечне випромінювання негативно вплинуло на життя та здоров’я десятків тисяч людей.

У день роковин Свидівоцька сільська рада вшановує пам’ять жертв Чорнобильської катастрофи покладанням квітів до пам’ятного знаку померлим ліквідаторам, організовує тематичні виставки у сільській бібліотеці, проводить зустрічі з ліквідаторами ЧАЕС. З місцевого бюджету надана матеріальна допомога учасникам ліквідації, які проживають на території сільської ради.