"Лісапетфест-2019"

17-18 серпня в с. П`ятничани Чемеровецького району Хмельницької області відбувся Перший фестиваль гумору, авторської та жартівливої пісні «Лісапетфест-2019». «Лісапетфест» - це творчий простір, це спільнота особистостей, близьких за духом, це жива музика і відродження традицій, мистецтво та любов…В фестивалі-конкурсі взяли участь понад 50 колективів з різних регіонів України.

Автором проекту, ведучою та головою жюрі була солістка та керівник колективу «Лісапетний батальйон» Наталія Фаліон.  В склад жюрі фестивалю входили також: І. Кондратюк, О. Пекун, Ніколо Петраш, М. Янченко.

За підсумками конкурсної програми народний аматорський ансамбль пісні і танцю «Обереги» с.Свидівок  отримали почесне ІІ місце фестивалю «Лісапетфест-2019».

Поїздка на фестиваль ансамблю «Обереги» відбувалась за сприяння сільського голови Вовк Світлани Миколаївни.