День Перемоги

До Дня пам’яті та примирення та до Дня Перемоги в центрі села Свидівок була встановлена алея слави.

8 травня у Будинку культури відбувся концерт. За традицією розпочала свято сільський голова Вовк Світлана Миколаївна із привітання з перемогою та побажала здоров’я, щастя та мирного неба всім жителям та особливо ветерану ВВВ Тертичній Олександрі Тихонівні. Глядачів вітали колектив драматичного гуртка із покладанням квітів до символічного пам’ятного обеліску (керівник Жирна Валентина Ничипорівна), танцювальний колектив «Свидівчанка» різних вікових груп із композиціями на військову тематику (керівник Пожар Ірина Володимирівна).

Друга частина святкового концерту була присвячена Дню матері, який щорічно святкується на другу неділю травня (цього року 13 травня). «Обереги» зачаровували своїм співом, прекрасним декламуванням поеми «Женщинам мира» вразив Чернявський Анатолій Григорович.

9 травня у центрі села Свидівок біля пам’ятного знака воїнам Великої Вітчизняної війни отець Іоан провів поминальну панахиду за загиблими учасниками та жертвами ВВВ.