"1939-1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо"

До Дня пам’яті та примирення та до Дня Перемоги в центрі села Свидівок була встановлена Алея Слави, у знак пам’яті про односельців, які здобували Перемогу у Другій світовій війні.

9 травня сільський голова та небайдужі жителі села зібралися для того, щоб відзначити 74 річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні покладанням квітів до пам’ятних знаків на території села, вшанувати подвиг українського народу, віддати шану всім борцям проти нацизму та згадати про загиблих воїнів і жертв війни.

Справжніх ветеранів Другої Світової щороку меншає, натомість віддати шану батькам і дідусям приходять ветерани нової української війни за визволення Донбасу.

отець Іоан провів поминальну панахиду за загиблими учасниками та жертвами ВВВ.

Концертна програма з нагоди Дня Перемоги відбудеться 11 травня 2019 року о 18:00 в Будинку культури с.Свидівок.