Регуляторна діяльність

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акту

Згідно Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та  Податкового  кодексу  України, Свидівоцькою сільською радою підготовлено проект рішення «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2021 рік». Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від населення, на офіційному веб-сайті Свидівоцької сільської ради – www.svidivok.rada.org.ua буде оприлюднено проект рішення Свидівоцької сільської ради  «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2021 рік».

З текстом проекту рішення та аналізом його регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитися також в приміщенні Свидівоцької сільської ради.

на 2020 рік

Про встановлення місцевих податків і зборів на 2021 рік

Ціллю прийняття даного регуляторного акту є збільшення надходжень до місцевого бюджету

2020 року

Комісія з питань планування, місцевого бюджету, фінансів, соціально-економічного та культурного розвитку сільської ради

Сільський голова                                                                        Світлана ВОВК

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акту

Згідно Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Свидівоцькою сільською радою підготовлено проект рішення «Про затвердження Правил утримання домашніх та інших тварин і поводження з ними на території Свидівоцької сільської ради». Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від населення, на офіційному веб-сайті Свидівоцької сільської ради – www.svydivok.rada.org.ua оприлюднено проект рішення Свидівоцької сільської ради  «Про затвердження Правил утримання домашніх та інших тварин і поводження з ними на території Свидівоцької сільської ради».

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення за поштовою адресою: Свидівоцька сільська рада вул. Шевченка, 177 с. Свидівок Черкського району Черкаської області, 19622.

Перелік податкових агентів щодо справляння туристичного збору*

№ п/п Суб’єкт господарювання Форма власності Місце знаходження
1 ТОВ «ЮНЮАС» приватна с-ще Сокирна, вул.Придніпровська, 7

ТОВ «Перлина Клаб»

приватна с-ще Сокирна, вул.Польова, 53
3 ТОВ «Селена – Фемелі Резорт» приватна

с. Свидівок, вул.Дахнівська, 29

*Перелік визначає податкових агентів для розрахунку річної прогнозованої суми збору; цей Перелік не забороняє сплати збору до місцевого бюджету іншим податковим агентам до їх включення у Перелік.

на 2019 рік

Про встановлення місцевих податків і зборів на 2020 рік

Ціллю прийняття даного регуляторного акту є збільшення надходжень до сільського бюджету

2019 року

2.

Про затвердження тарифів на комунальні послуги на 2020 рік

Ціллю прийняття даного регуляторного акту є приведення у відповідність тарифів на комунальні послуги

ІІ – півріччя 2019 року

Комунальне підприємство "ЛАД" Свидівоцької сільської ради

Сільський голова                                                                        С.М.Вовк

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення «Про сільський бюджет на 2019 рік»

Згідно Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Свидівоцькою сільською радою підготовлено проект рішення «Про сільський бюджет на 2019 рік». Ознайомитися з проектом можна з 27.11.2018 року на офіційному веб-сайті Свидівоцької сільської ради – www.svidivok.rada.org.ua  або в приміщенні сільської ради.

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акту

Згідно Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та  Податкового  кодексу  України, Свидівоцькою сільською радою підготовлено проект рішення «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2019 рік». Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від населення, на офіційному веб-сайті Свидівоцької сільської ради – www.svidivok.rada.org.ua буде оприлюднено проект рішення Свидівоцької сільської ради  «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2019 рік».

ПРОЕТ РІШЕННЯ ТА АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2019 рік»  ДОДАТОК№1 ТА ДОДАТОК№2

19.03.2018

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акту

Згідно Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та  Податкового  кодексу  України, Свидівоцькою сільською радою підготовлено проект рішення «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2019 рік». Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від населення, на офіційному веб-сайті Свидівоцької сільської ради – www.svidivok.rada.org.ua 19.03.2018 року буде оприлюднено проект рішення Свидівоцької сільської ради  «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2019 рік».

14.03.2018

на 2018 рік

Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік

Ціллю прийняття даного регуляторного акту є збільшення надходжень до бюджету Свидівоцької сільської ради