"Ясне-красне Купало"

7 липня у с.Свидівок відзначали одне із давньослов’янських свят – Івана Купала – «Ясне-красне  Купало».

У зв’язку із Днем жалоби на території Черкаського району, жителі села вшанували хвилиною мовчання командира відділення 1-го автомобільного взводу 3-ї автомобільної роти старшого сержанта Олександра Вікторовича Пащенка, жителя с.Байбузи, який трагічно загинув під час виконання свої службових обов’язків.

Представник Черкаського об’єднаного військового комісаріату нагородив відзнакою Президента України «За участь в Антитерористичній операції» жителя нашого села, молодшого сержанта Фоменка Олега Миколайовича.

Концертна частина свята пройшла за участю драматичного гуртка Будинку культури «Всі свої» (керівник Жирна Валентина Ничипорівна), танцювального колективу «Свидівчанка» та ансамблю «Обереги». Глядачі брали участь у різноманітних конкурсах. Зокрема, відбувся конкурс серед дівчаток на кращий купальський віночок. Усі учасники отримували заохочувальні призи.

Відвідувачі свята протягом концертної програми мали змогу взяти участь у безпрограшній лотереї, яка була проведена за сприяння сільського голови Вовк Світлани Миколаївни, депутатів Черкаської обласної ради Віталія Єн-Хановича Чена та Володимира Миколайовича Доманського та приватного підприємця Яценка Олександра Олексійовича .

Наприкінці свята всіх глядачів біля вогнища пригощали смачною кашею.