День Святого Миколая

За вікном кружляє сніг, а дитячому садочку свято – День Святого Миколая. Цього дня діти чекали з нетерпінням та готувалися ретельно. Дошкільнята показували яскраве дійство з піснями, танцями та віршами. Свято пройшло весело та цікаво.

До дітей на свято завітали і гості:  сільський голова Вовк Світлана Миколаївна, яка подарувала вихованцям розвиваючі ігри (пазли), конструктори  і багато інших іграшок та привітала усіх присутніх з святом Святого Миколая з побажанням здоров’я,  миру, щастя, злагоди та добра.

Місцевий підприємець Власова Людмила Анатоліївна привітала діток зі святом і подарувала солодощі. Також передали щирі вітання  та солодощі  наші підприємці Кулик Тетяна Василівна та Лузан Тетяна Борисівна, а батьки вихованців приготували  сюрпризи під подушечки в дитячому садку.

Діти були безмежно раді отриманим подарункам. Малята обіцяли бути слухняними, чесними, чемними, добрими і завжди допомагати один одному.