Будинок культури

Створення умов для розвитку культури в селі, сприяння відродженню осередків традиційної народної творчості, національно-культурних традицій, художніх промислів і ремесел – один з основних напрямків роботи виконкому сільської ради. На території с. Свидівок працює Будинок культури, працівники якого намагаються підняти роль клубного формування та любительських об’єднань у національному вихованні жителів села, значну увагу приділяють формуванню кращих якостей молодого громадянина.

Народний аматорський ансамбль пісні і танцю «Обереги» - це справжня легенда нашого краю. Ось уже більше 30 років лине його чарівний спів. Висока виконавча майстерність колективу, багате жанрове розмаїття - від старовинної народної до сучасної авторської пісні, хороводу і побутово-жартівливих ігрових танців, - все це створює неповторне враження та викликає неабияке захоплення у тисяч глядачів.

У Будинку культури створені  танцювальні колективи по вікових групах. З кожним роком кількість учасників збільшується. Вихованці колективів були неодноразовими призерами на конкурсах та фестивалях. А 2015 році танцювальний колектив «Свидівчанка» отримав звання «народного».

У селі зберігаються народні традиції та обряди (новорічні щедрування, коляда), проводяться різноманітні свята (Івана Купала, День села, День Незалежності України). Односельці із задоволенням відвідують концерти, які щоразу вражають своєю неповторністю. Око глядача радують віртуозність майстрів художньої самодіяльності, яскраві сценічні костюми та тематично оформлена сцена, яка у 2017 році була відремонтована та розширена за кошти сільського бюджету.