Найбільший скарб – гарна бібліотека.

В.Белінський

Сьогодні неможливо уявити село без бібліотеки – інформаційного та культурного центру. Це перш за все книга і спілкування. Жителі с.Свидівок та с-ща Сокирна мають можливість відвідувати місцеву сільську бібліотеку, яка розташована у приміщенні будинку культури та займає площу 85м². Користуються книгами відвідувачі різних вікових категорій. Фонд бібліотеки нараховує 5000 книг, який постійно поновлюється завдяки фінансуванню Свидівоцькою сільською радою. Зокрема, у 2017 році було закуплено 147 книг сучасних авторів на суму 10 000   гривень.

Важливу роль відіграє і особливість бібліотекаря, як інтелектуального резерву, діяльність якого проектується на всіх читаючих жителів села, його професіоналізм, любов до читачів і книги, здатність до сприйняття, поєднання і практичного впровадження традиційних і нових технологій, уміння створювати затишну атмосферу спілкування. Дані всі риси поєднує в собі завідувач сільською бібліотекою – Сергійчук Надія Миколаївна, яка віддала своїй роботі вже більше 25 років.

Пріоритетною формою наочної популяризації літератури в бібліотеці є естетично оформлені книжкові виставки та викладки: тематичні (до свят), «Всім серцем любіть Україну свою», «Україна крізь віки», «Світло безсмертного подвигу». Також проводяться бесіди, патріотичні п’ятихвилинки, екскурсії до бібліотеки.

Бібліотека виховує у читачів шанобливе ставлення до національної гідності людини, її культури і мови, є центром відродження національних традицій, звичаїв, збереження історії нашого села.

Розпорядок роботи:

бібліотека працює з 1200 до 2000